Plus Festival

VII Festiwal Koncerty Konkursy Folklorystycznie Dzieci Tribute Restoration INC

Zapraszamy na coroczny Festiwal Tygodnika PLUS do German Masonic Park w Tappan NY

Świetna muzyka, koncerty ciekawych i oryginalnych artystów to znamienna cecha Festiwalu

Nasze liczne konkursy to szansa na wesołą zabawę i wspaniałe nagrody

Występy na żywo zespołów folklorystycznych prezentujących kulturę różnych regionów Polski

Liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży sprawiają, że Festiwal PLUSa jest bardzo rodzinną imprezą

Godziny festiwalu

Sobota, 1 czerwca 2024 – 11:00–22:00
Niedziela, 2 czerwca 2024 – 11:00–21:00

Wstęp:
$12 od osoby, dzieci do lat 12-tu bezpłatnie Darmowy parking

Tygodnik Plus
Dla sprzedawców

Festiwal Tygodnika PLUS jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania Twojej firmy, produktów oraz usług. Nie przegap tej okazji!

Czytaj więcej
Dla sponsorów

Reklama firmy poprzez sponsoring Festiwalu to doskonała inwestycja w promocję oraz szansa na podwojenie liczby klientów.

Czytaj więcej
Dla wolontariuszy

Każdego roku Festiwal Tygodnika PLUS zaprasza osoby chętne do pomocy podczas imprezy. Pomoc wolontariuszy podnosi rangę i usprawnia organizację Festiwalu.

Czytaj więcej
Plus Festival

Zapraszamy na Festiwal PLUSa

Pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu jest znany Polonii Wschodniego Wybrzeża tygodnik PLUS. Coroczny Festiwal PLUSa to przede wszystkim doskonale zorganizowane atrakcje - koncerty gwiazd z Polski oraz lokalnych wokalistów i zespołów, różnorodne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, ogromne wesołe miasteczko, liczni wystawcy oferujący smaczne polskie jedzenie i pamiątki oraz możliwość osobistych spotkań z przedstawicielami wielu polonijnych firm.

Ogromny German Masonic Park jest pięknym miejscem, a jego atrybutem jest zieleń. Wybierając się na Festiwal Tygodnika PLUS warto zaprosić przyjaciół, zabrać ze sobą kocyk i swojego pupila. Wspaniała zabawa i moc niespodzianek gwarantowana! Atmosfera Festiwalu Tygodnika PLUS to potwierdzenie faktu, iż Polska to bardzo gościnny kraj, a Polacy umieją bawić się jednocześnie promując swoją kulturę i tradycję.

 

Aktualności

Patronat Honorowy

Patronat Honorowy

Z dumą informujemy, że XIV Festiwal Tygodnika PLUS po raz kolejny został objęty patronatem honorowym Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku.

Czytaj więcej
Najlepsza szansa na reklamę i promocję firmy

Najlepsza szansa na reklamę i promocję firmy

Sponsorowanie Festiwalu Tygodnika PLUS to gwarancja, że wsparcie przeznaczone jest na przedsięwzięcie najlepsze w swojej kategorii, cenione i lubiane przez Polonię.

Czytaj więcej
Lubisz jeść pierogi? Stań do konkursu!

Lubisz jeść pierogi? Stań do konkursu!

Do konkursu jedzenia pierogów, tak, jak innych rozgrywek, może zgłosić się każdy chętny. W tym roku nagrodą główną jest laptop.

Czytaj więcej
„Galopka” na  XIV Festiwalu Tygodnika PLUS

„Galopka” na XIV Festiwalu Tygodnika PLUS

Bywalcy Festiwalu doskonale wiedzą, że w pierwszy czerwcowy weekend German Masonic Park w Tappan, NY zamienia się w prawdziwą eksplozję wspólnej zabawy, emocji i znakomitej muzyki.

Czytaj więcej

Zobacz nasze konto na facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku. Znajdziesz tam wiele ciekawostek festiwalowych.

Sponsorzy
Dojazd
polish flag SWP logo

Informujemy, że nasza organizacja otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022. Nazwa zadania publicznego: „Wsparcie wydarzeń polonijnych w USA, Kanadzie, Australii” Kwota dotacji: 35 000,00 PLN. Całkowita wartość zadania publicznego: 64 490,00 PLN Zadanie publiczne „Wsparcie wydarzeń polonijnych w USA, Kanadzie, Australii”, polega na wsparciu organizacji w wynajmie sal, nagłośnienia, świateł, wynagrodzenia artystów, konferansjerów, promocji planowanych wydarzeń, bankietów.